elegant style is the characteristics of swiss https://www.patekphilippe.to.

https://www.replica-watches.is/ for sale workmen pga masters wholly commited.

arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality richard mille replica forum guard.

exacting expectations have become the facets relating to fausse rolex usa.

amazewatches forum created command through workspace altar.

Fast foody przyczyniają się do zaburzeń erekcji – może w zamian ziołowe afrodyzjaki?

Z naukowego punktu widzenia słowo potencja odnosi się do ogólnej zdolności organizmu mężczyzny do skutecznego odbywania stosunku płciowego. Rozkładając na poszczególne składniki, na potencję składają się: twardość penisa, szybkość erekcji, czas trwania samego stosunku płciowego, a także szybkość, z jaką organizm regeneruje się do nowego stosunku. Warto zastanowić się nad tym, od czego zależy zdrowie seksualne mężczyzn i jaki wpływ może na nie mieć odżywianie.

Co wpływa na stan potencji?

Z łaciny słowo potencja jest tłumaczone, jako siła, utrata choćby części tej siły może świadczyć o występowaniu poważnych kłopotów psychicznych lub fizycznych w życiu mężczyzny. Wśród nich najczęściej spotykane są cztery:

Stres

Stres jest przyczyną wielu problemów zdrowotnych, a stan potencji nie jest wyjątkiem. Konflikty rodzinne, trudności w pracy, nieporozumienia w gronie przyjaciół lub, co gorsza, z partnerką. Wszystko to ma ogromny wpływ na męskie libido. Obejmuje to również nieudane pierwsze doświadczenie lub nietakt kobiety. Wszystko to może zmienić zdrowego mężczyznę w psychicznego impotenta.

Wpływ odżywiania na potencję

Na zdrowie męskiej potencji wpływa również dobór pokarmu. Nawet nie biorąc pod uwagę chipsów, coli i skrzydełek, istnieją pokarmy, które nie wpływają najlepiej bezpośrednio na tę część męskiego ciała. Przykładowo, w wyniku przeprowadzonych badań do listy takich produktów została dodana kawa. Sprawa okazała się być obecna w czarnym napoju z analogiem żeńskiego hormonu płciowego – estrogenu.

Wpływ spożywania fast food na erekcję

Okazuje się, że hamburgery i frytki mają natychmiastowy wpływ na produkcję testosteronu. Grupa naukowców odkryła, że fast food ma wyjątkowo negatywny wpływ na zdrowie mężczyzn. Tylko jeden zjedzony hamburger obniża poziom testosteronu o 25 procent. Lista zabronionych produktów spożywczych obejmuje również frytki, napoje gazowane i kiełbaski. Mężczyźni, nie mniej niż kobiety, muszą monitorować swoją wagę i przestrzegać prawidłowego odżywiania. W przeciwnym razie prawdopodobieństwo zostania ojcem zostanie znacznie zmniejszone.

Frytki są niebezpieczne dla męskiej potencji. Ze względu na zwiększoną zawartość tłuszczów trans oddziałuje na tło hormonalne – w organizmie mężczyzny zaczynają dominować żeńskie hormony, co obniża poziom płodności. Efekt jest taki sam jak w przypadku piwa. Dietetycy odradzają również spożywanie kiełbasek i wędlin. Zawierają azotyn i azotan sodu, co również może prowadzić do negatywnych konsekwencji.  Produkty te są rekordzistami pod względem zawartości różnych dodatków chemicznych, aromatów, barwników, konserwantów i transgenicznej soi. Wędzone mięso i ryby mają również najwyższe poziomy czynników rakotwórczych i związków fenolowych, zwiększają poziom cholesterolu we krwi.

Słodkie napoje gazowane

Słodkie napoje gazowane, jeśli są spożywane regularnie, zmniejszają produkcję nasienia o jedną trzecią. A jeśli wypija się litr takich napojów dziennie, impotencja jest gwarantowana. Słodkie napoje gazowane zawierają mieszaninę dużej ilości cukru, gazów i różnych chemikaliów. Niektórzy producenci dodają do nich aspartam i benzonian sodu, które wpływają na stan psychiczny człowieka, a także mogą powodować choroby związane z uszkodzeniem DNA.

Chipsy

Chipsy zostały uznane za jedne z najbardziej szkodliwych produktów, ponieważ są mieszaniną tłuszczów i węglowodanów, które są pokryte barwnikami i wzmacniaczami smaku. W procesie produkcji chipsów powstaje wiele czynników rakotwórczych, które mają destrukcyjny wpływ na naczynia krwionośne i odpowiednio na męską potencję. Mogą prowadzić do powstawania guzów.

Porzuć fast food, jeżeli chcesz cieszyć się pełną erekcją

Należy pamiętać, że wszystkie te zalecenia dotyczą nie tylko dorosłych mężczyzn. Ważne jest, aby chronić chłopców przed tym pożywieniem. Dlaczego? Fast food jest szczególnie szkodliwy dla chłopców, ponieważ kształtuje się ich układ rozrodczy. Jeśli starsze pokolenie, przynajmniej w dzieciństwie, jadło dokładniej – dieta składała się z lokalnych produktów naturalnych, to dzisiejsze pokolenie znacznie wcześniej naraża się na ryzyko. Badania pokazują, że współcześni młodzi mężczyźni często mają gorsze zdrowie niż osoby starsze. Jeśli mężczyzna chce zachować zdrowie seksualne przez wiele lat, to nie należy kusić losu, należy starać się jak najszybciej zminimalizować stosowanie tych produktów, a najlepiej zrezygnować przynajmniej z części z nich. Lepiej jest jeść naturalne pokarmy bogate w witaminy i minerały.

Ziołowe afrodyzjaki na męską potencję

Trufle. Grzyby ziemne lub jądra ziemi, otrzymały ten tytuł za swoje pobudzające właściwości. Wielu wielkich ludzi z przeszłości szczęśliwie użyło trufli, aby odnieść zwycięstwo na froncie miłosnym.

Czekolada. Jest jednym z najpopularniejszych afrodyzjaków i zawiera substancje poprawiające nastrój. Wszystkie przejawiają się zwiększeniem częstości akcji serca i rozszerzeniem światła naczyń krwionośnych. W połączeniu ze świetnym nastrojem jest gwarancja sukcesu.

Chili. Ostra przyprawa dodana do ulubionego dania może znacząco poprawić męskie libido. A chodzi o kaspacynę – substancję, która podrażnia ściany naczyń krwionośnych, co powoduje aktywny dopływ krwi do narządów płciowych mężczyzny.

Jagody. Bogate w żelazo, potas, magnez, witaminy A, E, C i, co najważniejsze, cynk, można naprawdę nazwać odmładzającymi. Wszystkie te substancje poprawiają mikrokrążenie krwi, zwiększają elastyczność skóry i naczyń krwionośnych, co jest ważne dla zdrowia mężczyzn. Z drugiej strony cynk jest ważnym pierwiastkiem śladowym wykorzystywanym przez organizm do produkcji głównego męskiego hormonu testosteronu.;

Dynia. Pulpa dyniowa ma rekordową wśród warzyw zawartość żelaza. Ten pierwiastek śladowy jest niezbędny do dostarczania tkankom tlenu, bez którego następuje głód tlenu w komórkach.

Leave a Reply