elegant style is the characteristics of swiss https://www.patekphilippe.to.

https://www.replica-watches.is/ for sale workmen pga masters wholly commited.

arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality richard mille replica forum guard.

exacting expectations have become the facets relating to fausse rolex usa.

amazewatches forum created command through workspace altar.

Alkohol a erekcja

Odbywanie stosunków seksualnych dla wielu mężczyzn oznacza ogromny stres. Obawiają się oni, czy będą w stanie właściwie zaspokoić swoją partnerkę. Spore kłopoty mogą pojawiać się np. z utrzymaniem erekcji przez odpowiednio długi czas. Wielu mężczyzn chcąc zwiększyć swoją sprawność seksualną sięga po napoje alkoholowe. Według ich opinii, mają one im pomóc w ośmieleniu się w relacjach ze swoimi partnerkami. Jaka jest prawda? Czy alkohol rzeczywiście ma dobroczynny wpływ na erekcję? Na to pytanie udzielamy odpowiedzi w niniejszym artykule. 

Jak alkohol wpływa na erekcję?

Nie brakuje mężczyzn, którzy z powodu swojej nieśmiałości w sferze intymnej decydują się na spożywanie trunków wysokoprocentowych. Uważają oni, iż takie napoje pomagają im w łóżku. Warto wiedzieć, iż alkohol wypijany w niewielkich ilościach rzeczywiście może wpłynąć doraźnie na zwiększenie intymnych doznań. Jednak w przypadku, gdy ilość wypitego alkoholu nie będzie symboliczna, tylko bardzo duża, wówczas przyniesie to skutek odwrotny od zamierzonego. Alkohol nie ma dobrego wpływu na erekcję. Dobroczynny wpływ alkoholu na erekcję to szkodliwy mit, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Działanie alkoholu

Jeżeli mężczyźni spożywają alkohol systematycznie w dużych ilościach, prędzej czy później prowadzi to do pojawienia się problemów w sferze seksualnej. Alkohol w długotrwałej perspektywie sprawia, iż mężczyzna może borykać się ze słabym wzwodem. Bolączką dotykającą mężczyzn nadużywających mężczyzn jest znacznie obniżone libido, brak możliwości uzyskania oraz utrzymania erekcji oraz uzyskania wytrysku. Są przypadki, gdy alkohol prowadzi do tzw. impotencji alkoholowej.

Wszystkie wyniki badań mówią jedno: wpływ alkoholu na erekcję jest jednoznacznie negatywny. Wysokoprocentowe trunki powodują, iż odczuwanie bodźców zewnętrznych zostaje osłabione. Prawidłowe działanie tych bodźców jest niezbędne do tego, aby w organizmie zostały uruchomione mechanizmy erekcji. Oprócz tego, alkohol ma potężny wpływ na kondycję układu krwionośnego oraz wpływa na zmianę ciśnienia tętniczego krwi. Oba te elementy także są ważne przy osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu. Alkohol powoduje także otępienie oraz znaczny spadek zdolności intelektualnych. W wielu przypadkach powoduje on, iż spada ochota na seks. Jest to właśnie spowodowane spadkiem libido. Przypadki mężczyzn pokazują, iż pod wpływem alkoholu potrzeba znacznie więcej casu do osiągnięcia erekcji.

Brak erekcji po alkoholu w zdecydowanej większości jest uwarunkowany chorobami współistniejącymi, takimi jak schorzenia trzustki, alkoholowe zapalanie wątroby oraz marskość wątroby. Są to schorzenia zmniejszające erekcję oraz wywołujące brak wzwodu, czyli tzw. impotencję alkoholową. Alkohol powoduje, iż dochodzi do niewydolności wątroby. Powoduje to zmniejszenie ilości testosteronu, który odpowiada za popęd seksualny oraz zdolności mężczyzny do odbywania stosunków seksualnych. Obniżenie stężenia testosteronu we krwi sprawia, iż mogą nastąpić zaburzenia erekcji, a w dalszej konsekwencji impotencja lub całkowity zanik chęci na zbliżenia z partnerką.

Wino a potencja

Mimo, iż alkohol co do zasady ma bardzo negatywny wpływ na zdolności seksualne, to wyjątkiem od tej reguły jest wino. Jakie wino można pić na potencję? Specjaliści polecają przede wszystkim czerwone, najlepiej wytrawne, wino. W czerwonym winie zawarte są flawanoidy, czyli przeciwutleniacze. Są to składniki, które powodują, iż procesy starzenia się zostają zahamowane a dodatkowo wpływają pozytywnie na erekcję.

Leave a Reply